Гарантійні умови для м’яких меблів
1. У випадку використання меблів згідно правилам і за призначенням, Виробник гарантує відповідну якість меблів на протязі 24 місяців з дня продажу, але не довше, ніж 27 місяців 3 дня виробництва.
2. При продажу, меблі повинні бути розпаковані покупцем з ціллю проведення перевірки якості меблів.
3. Отримання покупцем гарантійної карти на меблі означає проведення кількісного отримання і підтверджує відсутність зовнішніх пошкоджень і невідповідностей.
4. Без документа, підтверджуючого продаж товару, гарантійна карта вважається недійсною. Підтверджена гарантійна карта дає право безкоштовних гарантійних ремонтів.
5. Пошкодження виробу з вини виробника, що виникли в гарантійний період, необхідно представити виробнику, додавши гарантійну карту і документ, який підтверджує покупку.
6. Гарантійний ремонт буде проводитися виробником на протязі 30 робочих днів дня представлення рекламації виробнику. Даний термін може тривати довше.
7. Гарантійний період буде продовжений на час, який пройде з моменту представлення рекламації і до її повного розгляду, якщо на протязі часу пошкодження не дозволяє використовувати меблі за призначенням.
8. Обов’язки, пов’язані з гарантійним обслуговуванням, будуть складатися з ремонту і заміни пошкоджених частин або ремонту виробу на підприємстві виробника.
9. У випадку, якщо покупець зробить неможливим проведення ремонту, то вважається, що покупець відмовився від гарантійних прав.
10. У випадку втрати гарантійної карти покупець втрачає всякі права, отримані разом з гарантійною картою.
11. Рішення про те, яким способом буде розглянута рекламація, приймає представник гаранта.

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МЕБЛІВ

Не дозволяється розміщувати м’які меблі на відстані менше, ніж 1 метр від джерел тепла, тобто, батарей опалення, газових і електроплит, сонячних променів, а також в приміщеннях з високою абсолютною вологістю повітря (вище 70%). Меблі необхідно захищати від механічних пошкоджень, пов’язаних з використанням не за призначенням, такі як, наприклад, сидіння на підголівнику, вставання (сидіння) на підлокітнику, краях спинок, на дерев’яних пружинних планках, накладання в ящик надмірної кількості постільної білизни.

На пошкодження, що виникли в результаті таких дій, гарантія не розповсюджується. Крім того, меблі необхідно встановити на рівній основі.

Деякі високоякісні велюрові тканини грають кольорами на сонячному промінні. Цей процес складає враження, що меблі мали різний колір (особливо, на оббивці куточків), і це вважається специфікою тканин, а не бракованим матеріалом.
Для чистки оббивної тканини ні в якому разі не можна використовувати хімічні засоби типу розчинників, бензину, спирту і будь-якого роду детергентів.

Для догляду за чистотою тканин достатньо періодично протирати поверхню оббивки м’якою щіткою для одягу або ж пилососити тканину пилососом зі спеціальною насадкою для чистки оббивки.

Плями необхідно видаляти одразу ж після того, як вони з’явилися. Робити це наступним чином:
1.Чистити бавовняною ганчіркою, намоченою у воді кімнатної температури, круговими рухами і не нажимаючи занадто сильно;
2.Вологі місця, що залишилися після чистки, залишити сушитися;не використовувати фени, і якщо буде така необхідність, то можна повторити дії, наведені у попередньому пункті;
3.Після того, як мокрі місця висохнуть, необхідно розчесати матеріал щіткою для одягу;

УВАГА!!!

1. Сили, прикладені в процесі чищення, можуть призвести до того, що кольори стануть блідими.
2. Необхідно спочатку спробувати провести чищення на менш помітному місці оббивки, і таким чином спостерігати, якими стають кольори.
З. Засоби для чищення меблів, доступні на ринку, можуть використовуватися клієнтом тільки під його відповідальність.

ГАРАНТІЯ ВИРОБНИКА НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ НА:

1. Пошкодження, невідповідність з кількістю елементів і аксесуарів в зібраних перед продажем меблів, які спостерігалися при покупці.
2. Пошкодження, що з’явилися внаслідок неправильного (необережного) перевезення, перенесення, монтажу, а також таких, що з’явилися в результаті нещасних випадків.
З. Пошкодження, що з’явилися в результаті неправильного або невідповідного правилам користування, зберігання меблів.
4. Пошкодження, що з’явилися в результаті ремонтів і перероблення меблів, проведених за замовленням клієнта або ж самим клієнтом.
5. Пошкодження, через які була знижена ціна на виробі при його покупці.
6. Складки на тканині, які виникають на розкладних меблях.
7. Допускається різниця відтінків між окремими партіями продуктів.

БАЖАЄМО ВАМ ОТРИМАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ПОКУПКИ МЕБЛІВ!