Виберіть мову

  • Українська
  • English
  • Polski

Доставка

Доставка меблів по Україні

Доставка по Україні здійснюється обраним Вами перевізником. Товари можуть доставлятися наступними службами доставки: “Нова Пошта”, “Інтайм”, “Делівері”. Для отримання товару у відділенні служби доставки Вашого міста при собі необхідно мати паспорт та знати номер декларації на вантаж. При отриманні обов’язково перевіряйте наявність всього товару згідно з Вашим замовленням, а також його зовнішній вигляд (цілісність заводської упаковки, фасадів і скляних елементів (дзеркал) на: сколи, тріщини, подряпини…) Всі замовлення перевіряються нашими співробітниками, і співробітниками перевізників, при відправленні. Також всі посилки страхуються, і перевізник несе повну відповідальність за доставку посилки до Вас неушкодженою. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації – необхідно скласти акт (претензію) в присутності співробітника компанії перевізника. Обов’язково повідомте нам про те, що трапилося на будь-який номер з розділу контакти. Якщо дефекти або неповна комплектація, були помічені пізніше, перевізник в компенсації може відмовити.

Доставка по місту Могилів-Подільський

Доставка по місту здійснюється самовивозом за адресою м.Могилів-Подільський(Вінницька область) вул. Острівська, 183 або транспортом компанії Blonski.

Вартість доставки оплачується згідно з тарифами перевізника.

У разі виникнення запитань що до доставки звертайтесь за телефоном:

+38 097 935 84 58 / +38 04337 611 14 / +38 066 649 52 24

ВАЖЛИВО: при замовленні враховуйте розмір своїх і міжповерхових дверних пройомів, а також габарити бажаної моделі меблів.