Виберіть мову

  • Українська
  • English
  • Polski

Співробітництво

Запрошуємо всіх любителів красивих інтер’єрів до співпраці з нашим інтернет-магазином. Ми просуваємо нестандартні ідеї дизайну інтер’єру та чудову роботу наших партнерів. Разом ми надихаємо, даємо знання і практичні рішення!

Виробники

Ви виробляєте меблі, які виділяються на тлі конкурентів? Нас завжди привертають молоді бренди з потенціалом, які тільки виходять на ринок, часто зі свіжим, інтригуючим поглядом. Надішліть нам каталог з вашою продукцією і напишіть кілька слів про вашу компанію. Ми раді поговорити про загальні можливості розвитку.

Дизайнери інтер’єрів, архітектори

Ви розробляєте інтер’єри і шукаєте меблі, які створять ідеальний простір для ваших клієнтів? Поділіться з нами своїми експертними знаннями, і ми представимо їх більш широкій аудиторії. Дозвольте собі бути відомими покупцям нашого магазину!

Блогери і ЗМІ

Ви ведете блог або канал на YouTube і збираєте навколо себе співтовариство, зацікавлене темою дизайну інтер’єру? Ви пишете тексти про меблі і декоративні вироби для професійної преси? Запрошуємо до співпраці з нашим магазином. Розкажіть, як ми можемо вам допомогти, і ми проконсультуємо і відправимо вам відповідні матеріали!

Гарантія
на всю продукцію

Кваліфіковані
продавці-консультанти

Доставка замовлень
в найкоротші терміни

Більше 20 років
досвіду